top of page
HOME
HOME
skoda_kodiaq_sfotografujetopl_ (8).jpg

Skoda KodiaQ
zdjęcia pod sprzedaż

Skoda KodiaQ i zdjęcia pod sprzedaż. Piękne zlecenie trafiło mi się w Krakowie. Klient oddał mi kluczyki i powiedział, że chce piękne zdjęcia. Dostał zdjęcia tego samego dnia, ponieważ sesja była dzisiaj i również dzisiaj została obrobiona. Wiem, jak ważny jest czas wykonywania fotografii pod sprzedaż, dlatego ode mnie dostajecie je natychmiast po sesji.

Władysław Patrizio
38 Urodziny, rodzinnie

Wszystkiego najlepszego Włodziu! Sesja rodzinna dla Włodzia otworzyła nowy cykl mojej fotografii nie tylko pod kątem pierwszej oficjalnej sesji rodzinnej, ale też pierwszej zrobionej zupełnie nowym sprzętem Canon R6 z obiektywem Canon RF 28-70 F2. Bardzo wyjątkowa dla mnie sesja. Wyszliście wspaniale. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Włodziu! 

sfotografujetopl_urodziny_wlodzia-010.jpg
SfotografujeTo.PL-228.jpg

Trening
Puller Dogs

Fotografia psów na treningach puller dogs wymaga odwagi i wyczucia kadru. Wszystko dzieje się w bardzo szybkim tempie. Nie możliwy jest automatyczny focus, tutaj trzeba się wykazać wyczuciem i szybkością celowania. Doświadczony fotograf Kraków poradzi sobie z tym zadaniem.

Karolina Bugira
Bagry Kraków

Sesja zdjęciowa na Bagrach w Krakowie, wieczorową porą. Bardzo miękkie światło i świetny klimat dał całkiem przystępne efekty!

SfotografujeTo-302.jpg
Karolina Bugira-321.jpg

Karolina Bugira
Be Happy Museum

Najbardziej wymagająca dla fotografii miejscówka jaką kiedykolwiek widziałem. Bardzo dużo pomieszczeń o różnym natężeniu światła oraz barwy. Wielkie wyzwanie w wywoływaniu zdjęć, jednak daliśmy radę! Zdjęcia wyszły całkiem naturalnie, kolory zostały przedstawione w sposób rzeczywisty.

Karolina Bugira
Oficjalnie

Sesja powstałą idąc ulicami Krakowa wraz z Karoliną. Bardzo fajne tematy wpadły nam po drodze do realizacji. Sporo inspiracji z samego miasta Krakowa. Bardzo podobała mi się ta sesja zdjęciowa. Uwielbiam spontaniczne sesje zdjęciowe w Krakowie.

Karolina Bugira-058.jpg
Sabina, Kuba & Skipper (36).jpg

Sabina, Skipper
i Kuba

Bardzo Wam dziękuję za tą sesję, była niesamowita, macie świetnego piesełka i tworzycie wspaniałą parę! :)

PORTFOLIO

Julia i Bentley

Julka i Bentley to bardzo wyjątkowa para występująca na zawodach psów. Bentley, którego Julka jest trenerem, wygrali liczne zawody w całej Polsce. Miałem przyjemność zrobić im sesję zdjęciową na Zakrzówku. Są po prostu niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju. Sądzę, że to nie ostatnia sesja Julki i Bentley'a, która zobaczycie poniżej.

Bentley_Julki_FULL_QUALITY_MAX_SIZE-055.jpg
bottom of page